close
تبلیغات در اینترنت
زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند
loading...

ایران ورک مارکت

زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند زوج های هالیوودی میباشند که در صحنه هاي فیلمبرداری و هنگام بازی کردن در فیلم عاشق یکدیگر شده اند و ازدواج نموده اند.در فرآیند ضبط صحنه ها در فیلم ممکن هست روابطی فراتر از داستان فیلم بین بازیگران برقرار شود که زندگی خصوصی آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بعضی مواقع نیز رسانه ها داستان پردازی کرده و داستان فیلم را به زندگی خصوصی نقش هاي اصلی و مقابل این فیلم ها مرتبط کرده و ادعا دارند که این افراد در زندگی…

زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

Modir بازدید : 39 پنجشنبه 18 خرداد 1396 : 1:49 نظرات ()

زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

 • زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  زوج های هالیوودی میباشند که در صحنه هاي فیلمبرداری و هنگام بازی کردن در فیلم عاشق یکدیگر شده اند و ازدواج نموده اند.در فرآیند ضبط صحنه ها در فیلم ممکن هست روابطی فراتر از داستان فیلم بین بازیگران برقرار شود که زندگی خصوصی آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بعضی مواقع نیز رسانه ها داستان پردازی کرده

  و داستان فیلم را به زندگی خصوصی نقش هاي اصلی و مقابل این فیلم ها مرتبط کرده و ادعا دارند که این افراد در زندگی خصوصی نیز با هم در ارتباط اي عاشقانه به سر میبرند. گرچه در بعضی از موارد بازیگران ابایی از فاش کردن این ارتباط ها نداشته و ارتباط ي عاشقانه ي آنها در فیلم به ازدواج در عالم حقیقی تبدیل میشود.

  در ادامه قصد داریم که شما را با ۱۱ زوج بازیگر هالیوود آشنا کنیم که آشنایی و ازدواج آنها با فیلم هایي شروع شد که این دو در نقش مقابل هم در آنها نقش بازی کرده اند.

  ۱- جاستین ثرو و جنیفر آنیستون

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  این زوج در سر صحنه ي فیلمبرداری فیلم «عشق به سفر» «Wanderlust» با هم آشنا شدند و در ان دوران هر دو جدایی هاي ناخوشایندی را تجربه کرده بودند. به نظر میرسد که ارتباط ي جنیفر آنیستون با جاستین ثرو تفاوت بسیاری با دیگر ارتباط هاي او در قبل دارد و چندان به او سخت نمی‌گیرد. آنها حدود هفت سال هست که با هم زندگی می‌کنند. آنها در مورد علاقه ي شدیدشان به یکدیگر صحبت می‌کنند و سعی دارند که این علاقه را حفظ کنند.

  ۲- تام هاردی و شارلوت رایلی

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  بازی در فیلم «بلندی هاي بادگیر» «Wuthering Heights» زندگی این زوج بازیگر را متحول کرد. تنها بعد از یک سال از تولید فیلم این دو با هم نامزدی کردند. آنها چهار سال بعد در خلوت با هم ازدواج کردند و اجازه ندادند مراسم عروسی شان با سر و صدای رسانه ها همراه باشد. تام و شارلوت حالا بچه دار نیز شده اند و هر دو به هم می‌آیند.

  ۳- بندیکت کامبربَچ و سوفی هانتر

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  شرلوک هولمز آینده همسرش را سر صحنه ي فیلم «افسانه هاي مضحک» «Burlesque Fairytales» ملاقات کرد. کامبربچ و هانتر در ابتدا تنها یک ارتباط ي دوستانه و کاری معمولی داشتند و سرانجام در روز ولنتاین تصمیم به ازدواج گرفتند. آنها در حال حاضر دو بچه دارند و زندگی بسیار آرامی را دنبال میکنند.

  ۴- مایکل فاسبندر و آلیسیا ویکاندر

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  داستان عشق این زوج مشهور هالیوودی بعد از بازی در فیلم «نوری در بین اقیانوس ها» «The Light Between Oceans» شکل گرفت که در این فیلم مایکل و آلیسیا نقش عاشق و معشوق را بازی می‌کردند. در سال ۲۰۱۵، رسانه ها اعلام کردند که این دو از هم جدا شده اند اما بعد از چند ماه بار دیگر این دو با هم آشتی کردند و در حال حاضر طرفداران این زوج منتظرند ببینند که داستان عشق این دو پایان خوشی دارد یا خیر.

  ۵- پل بتانی و جنیفر کانلی

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  پل و جنیفر در فیلم «ذهن خوشگل» «A Beautiful Mind» با هم آشنا شدند اما ارتباط ي آنها در آن زمان شگل نگرفت. در زمان تولید این فیلم هر دو متاهل بودند اما بعد از مدتی پل علاقه ي خود به جنیفر را ابراز کرد و امروزه این دو یکی از قویترین ارتباط هاي زناشویی را در بین بازیگران هالیوودی به خود اختصاص داده اند. انها بعد از ازدواج در چندین فیلم دیگر نیز در کنار هم نقش بازی کرده اند از جمله در فیلم «آفرینش» «Creation» که زندگی چارلز داروین را به عکس میکشد.

  ۶- اشتون کاچر و میلا کونیس

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  این زوج در زمانی که بسیار جوان بودند و در حال بازی در یک سریال تلویزیونی با عنوان «That ’۷۰s Show» با هم آشنا شدند. انها به مدت ۱۴ سال با هم ارتباط ي دوستانه اي داشتند. در همین اثنا اشتون کاچر با دمی مور ازدواج کرد و میلا نیز با مک کالی کالکین نامزد شد. در سال ۲۰۱۵، سرنوشت همۀ چیز را بار دیگر تغییر داد

  و دنیا از عروسی بی سروصدای اشتون و میلا خبردار شد. انها دو بچه دارند و از آن جایی که اشتون همه ي وقت گفته دوست دارد ۱۲ بچه داشته باشد باید منتظر ۱۰ بچه ي دیگر نیز بود!

  ۷- اندرو گارفیلد و اِما استون

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  زندگی این زوج از زمان آشنایی در فیلم «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» «The Amazing Spider-Man» همواره با تنش ها و جدایی هاي موقتی و فراز و نشیب هاي بسیاری همراه بوده هست. در نهایت در سال ۲۰۱۵ این دو اعلام کردند که از هم جدا شده اند اما اکثر اوقات در کنار هم دیده می‌شوند. اندرو گارفیلد دیگر ادعا نمی‌کند که همواره به اِما علاقه داشته و عاشق وی خواهد ماند.

  ۸- کریس پرَت و آنا فاریس

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  اگر چه فیلم «امشب مرا به منزل ببر» « Take Me Home Tonight» گه این دو در آن همبازی بودند به موفقیتی دست نیافت اما ارتباط ي عاشقانه اي که بین این دو شکل گرفت بسیار پایدار بوده هست. کریس و آنا در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند و حالا یک پسر چهار ساله به نام جک دارند. پرَت روز به روز مشهور تر میشود و این موضوع باعث می‌شود که نقش هاي بزرگ تر و بزرگ تری را بر عهده بگیرد. آنا نیز در این را همواره مشوق و پشتیبان همسر خود بوده هست.

  ۹- گیلام کانِت و ماریون کوتیارد

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  وقتی که این دو بازیگر فرانسوی در فیلم عاشقانه ي «مرا دوست بدار اگر شهامت داری» «Love Me If You Dare» در کنار هم قرار گرفتند هیچ کس باور نمیکرد که روزی این دو در زندگی حقیقی با هم ازدواج کنند. عشق بین این دو با دوستی و ارتباط ي کاری آغاز شد و پس از رد و بدل شدن چند پیام باهم ازدواج کردند. کانت و کوتیارد اکنون زندگی عاشقانه اي در کنار هم داشته و برای دومین بار صاحب فرزند شده اند.

  ۱۰- فردی پرینز جونیور و سارا میشل گلار

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

   به گزارش پارس ناز این دو به ندرت روی فرش قرمز با هم دیده می‌شوند و سعی دارند زندگی خصوصی خود را از چشم عکاسان پاپاراتزی دور نگه دارند. سال ها قبل این دو در فیلم «من میدانم که تابستان پارسال چه کردی» «I Know What You Did Last Summer» و بعد از ان در فیلمی دیگر با عنوان «Scooby-Doo» در کنار هم قرار گرفتند. اکنون ۱۵سال از ازدواج این دو می گذرد و به نظر می‌رسد که کلید زندگی خانوادگی خوشحال را یافته اند.

  ۱۱- بنجامین میلپید و ناتالی پورتمن

  زوج های هالیوودی که در فیلم عاشق یکدیگر شده اند

  فیلم «قوی سیاه» «Black Swan» به هدیه اي از جانب خدا برای ناتالی پورتمن تبدیل شد. وی برای بازی در این فیلم برنده ي جایزه ي اسکار گردید و شوهر آینده ي خود را نیز در این فیلم ملاقات نمود. بنجامین طراح اصلی رقص این فیلم بود و ارتباط ي انها بعد از این فیلم بر سر زبان ها افتاد. آنها در همین مدت کوتاه با هم ازدواج کرده و دو بچه نیز دارند. پورتمن ادعا نموده که همسر و مادر بودن برترین اتفاقی بوده که تاکنون برای وی افتاده هست.

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 108
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 32
 • باردید دیروز : 22
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 68
 • بازدید ماه : 221
 • بازدید سال : 221
 • بازدید کلی : 7,747
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015